:
Upravno pravo (vježbe)
Repozitorij
Repozitorij je prazan

Poštovane kolegice i kolege,

 

ovdje možete vidjeti raspored grupa za vježbe iz kolegija Upravno pravo. Raspored je fiksan te je zamjena moguća jedino uz osiguravanje zamjene iz grupe u koju se želite prebaciti. Vježbe počinju u petak, 20. listopada, a za izvanredne studente 1. prosinca.

Vježbe iz Upravnog prava, akademska godina 2017./2018.

 

REDOVITI STUDENTI

GRUPA 1 – petkom od 17 do 18:30, dv. VII., ĆM4

  1. Josipa   Babić
  2. Dea       Barić Krišto
  3. Karla     Bartolin
  4. Mihaela               Bekina
  5. Petra    Benco
  6. Josip     Blažević
  7. Petra    Bojanić
  8. Magdalena         Brleković
  9. Karla     Brnić
  10. Lovro    Broketa
  11. Iva         Budimir
  12. Katarina               Buljan
  13. Krešimir               Buljat
  14. Lucija    Cerovečki
  15. Marta   Defrančeski
  16. Dora      Drkula
  17. Kristina Družinić
  18. Nera     Gajdarov Beg
  19. Ana-Marija         Goričanec
  20. Lucija    Grabušić
  21. Domagoj             Grgurević
  22. Valentina            Grubešić
  23. Nikolina               Gugić
  24. Ana       Gujić
  25. Tamara Guslov
  26. Lucia     Herceg
  27. Marta   Hohnjec
  28. Sara       Hoić
  29. Lucia     Ikić
  30. Lea        Jagar
  31. David    Jakovljević
  32. Josipa   Jelak
  33. Tena     Kampić
  34. Lucija    Karadža
  35. Tajana  Kelava
  36. Karlo     Kolar
  37. Lara       Kolega
  38. Monika Konjić
  39. Marija  Korač
  40. Natali    Kotlar
  41. Morana               Kovač
  42. Lovro    Križan
  43. Sara       Križanić
  44. Josipa   Kuček
  45. Tamara Kučko
  46. Petra    Kudumija
  47. Dora      Kufner

GRUPA 2 – petkom od 18:30 do 20, dv. VII., ĆM4

  1. Matea  Lažeta
  2. Josipa   Leko
  3. Sara       Lunić
  4. Ana       Magdić
  5. Doris     Marjanović
  6. Marina Markota
  7. Martin  Mavriček
  8. Ines       Miklaužić
  9. Tea        Mikulić
  10. Marija  Mikulić
  11. Vinko    Milican
  12. Lea        Mladinić
  13. Luka      Obrazović
  14. Antonija              Paladina
  15. Dora      Paska
  16. Boren   Petrinec
  17. Lovro    Pezo
  18. Dora      Pokos
  19. Martina               Pustahija
  20. Petra    Rajan
  21. Martina               Rubinić
  22. Katarina               Salar
  23. Valentina            Salijević
  24. Niko      Skelin
  25. Sandra Smolčec
  26. Anđela Staver
  27. Dorotea               Stipić
  28. Hrvoje  Strabić
  29. Filip       Strahija
  30. Lorena Suša
  31. Josip     Sviben
  32. Stjepan Šikoronja
  33. Barbara                Šimić
  34. Ana       Škiljan
  35. Petra    Španec
  36. Marko  Šunjić
  37. Ivan       Tomičić
  38. Nikolina               Tomić
  39. David    Travan
  40. Monika Turčić
  41. Lucia     Višić
  42. Antonia               Vlašić
  43. Petra    Vraneš
  44. Marija  Vuglenović
  45. Adrijana              Vukić
  46. Ema       Zavacki
  47. Petra    Znaor
  48. Ema       Živković

 

IZVANREDNI STUDENTI

petkom u prosincu (1.12., 8.12. i 15.12.) od 17h do 21h, dv. VII., ĆM4

  1. Ivona    Ban
  2. Barbara                Belančić
  3. Ivana    Bitanga
  4. Tena     Čupić
  5. Nataša Đak
  6. Jurica    Filipčić
  7. Mia        Friščić
  8. Mirko   Gržinić
  9. Eva        Habdija
  10. Tomislav              Iveković
  11. Luka      Kelemenić
  12. Marija  Koprivica
  13. Andrea Koren
  14. Ana       Križan
  15. Nikolina               Krupljanić
  16. Karolina               Lacković
  17. Magdalena         Magdić
  18. Katarina               Mage
  19. Toni       Marić
  20. Matea  Mišić
  21. Lea        Pavlović
  22. Martina               Protulipac
  23. Krešimir               Štefanović
  24. Paula    Vinšek
  25. Domagoj             Vlašić
Popis obavijesti
Program rada na vježbama

OKVIRNI PROGRAM RADA – vježbe, redovni studenti (2 grupe po 2 šk. sata), petkom od 17,00-18,30 i 18,30-20,00

datum

sadržaj

20.10. 2017.

Podnesci 

27.10. 2017.

Načini pokretanja upravnog postupka 

3.11. 2017.

Sadržaj i obilježja rješenja i zaključka

10.11. 2017.

Prvostupanjsko rješenje

17.11. 2017.

Ispitni rok - nema nastave 

24.11. 2017.

Rokovi u upravnom postupku 

1.12. 2017. (vježbe iznimno počinju u 14 sati za prvu grupu i u  15,30 za drugu grupu)

Žalba i prigovor 

8.12.2017. (vježbe iznimno počinju u 14 sati za prvu grupu i u  15,30 za drugu grupu)

Drugostupanjsko rješenje 

15.12.2017. (vježbe iznimno počinju u 14 sati za prvu grupu i u  15,30 za drugu grupu)

Izvanredni pravni lijekovi 

22. 12. 2018.

Upravni spor - tužba

12.1. 2018.


Ponavljanje za provjeru znanja

19.1. 2018.

Provjera znanja

26.1. 2018.

Podjela potpisa
 

 

OKVIRNI PROGRAM RADA – vježbe, izvanredni studenti (1 grupa po 5 šk. sati), petkom u prosincu (1.12., 8.12 i 15.12.) od 17h-21h

 

 

1.12.2017. ĆM 4, dvorana VII, drugi kat

Osnove upravnog postupka, sadržaj i obilježja rješenja i zaključka, sadržaj i obilježja podneska.

8.12.2017. ĆM 4, dvorana VII, drugi kat

Žalba, drugostupanjsko rješenje, prigovor, izvanredni pravni lijekovi, upravni spor

15.12.2017. ĆM 4, dvorana VII, drugi kat

Provjera znanja