:
Anketa
Ove akademske godine (2018./2019.) pohađao/la sam predavanja iz Upravnog prava i smatram:
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 18 [39.1%] - da su bila korisna i zbog mogućnosti izlaska na kolokvij i jer su olakšala moje razumijevanje Upravnog prava i jer su mi olakšala spremanje ispita
  • 11 [23.9%] - da su bila korisna i zbog mogućnosti izlaska na kolokvij i jar su olakšala moje razumijevanje Upravnog prava
  • 12 [26.1%] - da su bila korisna samo zbog mogućnosti izlaska na kolokvij
  • 5 [10.9%] - da nisu bila korisna

Broj glasova: 46
Anketa
Predavanja iz Upravnog prava u akademskoj godini 2017./2018. ocijenio/la bih ocjenom:
 Tortni     Stupčasti     Složeni    Linije   |  Legenda ∇  
  • 3 [27.3%] - izvrstan
  • 6 [54.5%] - vrlo dobar
  • 0 [0.0%] - dobar
  • 1 [9.1%] - dovoljan
  • 1 [9.1%] - nedovoljen

Broj glasova: 11
Raspored polaganja kolokvija iz...

Poštovane kolegice i kolege,

ovdje možete vidjeti raspored polaganja kolokvija iz Upravnog prava po grupama. Molimo da se pridržavate rasporeda i da ne kasnite.

 

 

 

 

 

GRUPA 1.

14:00, dvorana IV, TRH 14

  1. Marko   Anić
  2. Ivona    Anzulović
  3. Tea        Babić
  4. Ana Marija         Bakran
  5. Elena     Balog
  6. Dominik              Barišić
  7. Marina  Bartol-Hedžet
  8. Irena     Biljan
  9. Filip       Bjelinski
  10. Matija   Boras
  11. Tea        Božić
  12. Karla     Brnić
  13. Ivana     Bušić
  14. Gabriela              Coha
  15. Dora      Cvijanović
  16. Mirela   Cvitak
  17. Ivana     Čerepinko
  18. Ivana     Čeulić
  19. Nela      Čikara
  20. Petra     Čokljat
  21. Jana      Črnjević
  22. Sandra  Ćatović
  23. Dora      Dabac
  24. Marko   Damjanović
  25. Josipa   Dominović
  26. Thomas               Dorić
  27. Ira          Dorotić
  28. Toni Orest          Drašković
  29. Klara     Dukić
  30. Amila    Džanić
  31. Asea      Gašparić
  32. Anamarija           Gjud

GRUPA 2.

14:50, dvorana IV, TRH 14

  1. Valentina            Golubičić
  2. Lucija    Grabušić
  3. Elena     Gršak
  4. Mirko    Gržinić
  5. Ivan       Guberina
  6. Vjeran   Harcet
  7. Filip       Hećimović
  8. Matea   Hodak
  9. Marta   Hohnjec
  10. Silvija    Horvat
  11. Antea    Ivanda
  12. Vlatka   Jagečić
  13. Petra     Jaklić
  14. Stella Kim           Janković
  15. Ena        Jelić
  16. Sandra  Jelić
  17. Elena     Just
  18. Antonija              Klarić
  19. Iva         Klišanin
  20. Josip      Klobučar
  21. Laura    Kobas
  22. Josipa   Kokić
  23. Tin         Kolenko
  24. Monika Konjić
  25. Andrea  Kopić
  26. Daniela Kotaran
  27. Marija   Kovačić
  28. Petra     Kranjčec
  29. Karla     Krmpotić
  30. Ivana     Kunić
  31. Ivan       Kuzmić

GRUPA 3.

15:40, dvorana IV, TRH 14

  1. Krešimir               Kvesić
  2. Maja     Ludvik
  3. Hana     Ljevaković
  4. Fran       Majić
  5. Jelena   Mamuzić
  6. Ema       Marčec
  7. Jadrana Marelja
  8. Maja     Marijan
  9. Fran       Markić
  10. Ivan Martin        Mekiš
  11. Emanuel              Melnjak
  12. Ana        Mihajlović
  13. Ivana     Mihaljević
  14. Maja     Mladinić
  15. Sara       Novinščak
  16. Andrea  Pajić
  17. Ivana     Palian
  18. Lucija    Pavić
  19. Rafael   Pavić
  20. Marijan Peša
  21. Zvonimir              Petrovčić
  22. Anđela  Pijević
  23. Vinko    Pivac
  24. Ivana     Popović
  25. Ana        Profozić
  26. Luka      Prtain
  27. Marta   Radanović
  28. Christina             Radić
  29. Tea        Radonić
  30. Andrea  Radotić
  31. Branimir              Radović

GRUPA 4.

16:30, dvorana IV, TRH 14

  1. Helena  Rihtarić
  2. Ivan       Ristovski
  3. Matea   Rođak
  4. Maria    Sabljarić
  5. Antonija              Slamić
  6. Katarina              Smernić
  7. Petra     Šadek
  8. Antea    Šapina
  9. Matea   Šižgorić
  10. Luči       Škaro
  11. Tomislav             Škof
  12. Stela      Špišić
  13. Marta   Telebuh
  14. Lucija    Telišman
  15. Tonka   Tetlo
  16. Nikolina              Tomić
  17. Monika Töpfer
  18. Mihaela               Topolnjak
  19. Dora      Tramišak
  20. Lana      Trampuž
  21. Marin    Tuđan
  22. Tena      Turk
  23. Iva         Vidaković
  24. Nina      Vidović
  25. Josip Juraj           Vlajčević
  26. Anamarija           Vojvodić
  27. Lucia     Vrcić
  28. Adrijana              Vukić
  29. Jakov    Zimaj
  30. Ana        Zrna
  31. Ida         Zubović
  32. Valerija Žugčić
Popis obavijesti