:
Upravno pravo (vježbe)
Repozitorij
Repozitorij je prazan
Obavijest o početku nastave iz vježbi...

Poštovane kolegice i kolege,

nastava iz vježbi iz Upravnog prava počinje u petak, 18. listopada.

Raspored grupa i termine održavanja vježbi možete vidjeti u nastavku ove obavijesti.

 

 

 

 

Grupa 1., petkom od 16 do 17:30

Dvorana III., TRH 14

  1. Elena   Balog
  2. Dominik          Barišić
  3. Matija Boras
  4. Tea      Božić
  5. Ivana   Bušić
  6. Domagoj         Cvjetković
  7. Ana     Čosić
  8. Marta  Ćurić
  9. Dora    Dabac
  10. Nikola Dešić
  11. Klara   Dukić
  12. Cvita   Dulibić
  13. Amila  Džanić
  14. Asea    Gašparić
  15. Valentina        Golubičić
  16. Mihael Gracin
  17. Ivan    Granić
  18. Luka   Grifoni
  19. Vjeran Harcet
  20. Ena     Jelić
  21. Sandra Jelić
  22. Lea      Jurenec
  23. Elena   Just
  24. Gabriela Anna            Kanački
  25. Tina     Kardum
  26. Josip    Klobučar
  27. Monika           Ključarić
  28. Josipa  Kokić
  29. Tin      Kolenko
  30. Lucija  Kraljević
  31. Marin  Krstinić
  32. Ivana   Kunić
  33. Marija Kusanić
  34. Ivan    Kuzmić
  35. Antonella        Laća
  36. Lucija  Lasić
  37. Jerko   Lovrić
  38. Ines     Majić

Grupa 2., petkom od 17:30 do 19

Dvorana III., TRH 14

  1. Sara     Maričić
  2. Maja    Marijan
  3. Andrea            Martinović
  4. Brigita Medaković
  5. Lorena Meić
  6. Emanuel          Melnjak
  7. Ana     Mihajlović
  8. Ivana   Mihaljević
  9. Sara     Modrić
  10. Marko Mudrinić
  11. Anđela Musić
  12. Ivana   Palian
  13. Lana    Pezelj
  14. Vinko  Pivac
  15. Karmen           Pofuk
  16. Ivana   Popović
  17. Lea      Rabuzin
  18. Tea      Radonić
  19. Branimir          Radović
  20. Ana     Rukavina
  21. Antonija          Slamić
  22. Katarina          Smernić
  23. Petra   Stepčić
  24. Marta  Stojaković
  25. Ivon    Sumić
  26. Stella   Svedrec
  27. Petra   Šadek
  28. Tonka  Tetlo
  29. Tea      Tomašek
  30. Tena    Tomljanović
  31. Marin  Tuđan
  32. Tea      Tušek
  33. Sven    Venus
  34. Iva      Vidaković
  35. Vice    Vlahov
  36. Josip    Vukelja
  37. Marija Zebić
  38. Ana     Zrna
  39. Valerija           Žugčić

Grupa 3 (izvanredni), petkom od 19 do 19:45

Dvorana III., TRH 14

  1. Marija       Balenović
  2. Ivana         Barišić
  3. Mirela       Cvitak
  4. Ivan          Horvat
  5. Ingrid        Hudek - Tomek
  6. Martina     Jurič
  7. Marina      Kapor
  8. Zlatko       Kozina
  9. Ivona        Kuštera
  10. Tomislav   Matić
  11. Maritta      Mrčela
  12. Neven       Nikić
  13. Marin        Novak
  14. Andrea      Pajić
  15. Zvonimir   Petrovčić
  16. Tamara      Prodanović
  17. Andrea      Radotić
  18. Nikola       Raguž
  19. Ante          Raos
  20. Ivana         Ročić
  21. Luka         Softić
  22. Marko       Šaban
  23. Stela          Špišić
  24. Monika     Töpfer
Popis obavijesti
Program rada na vježbama

OKVIRNI PROGRAM RADA – vježbe, redovni studenti (2 grupe po 2 šk. sata), petkom od 17,00-18,30 i 18,30-20,00

datum

sadržaj

20.10. 2017.

Podnesci 

27.10. 2017.

Načini pokretanja upravnog postupka 

3.11. 2017.

Sadržaj i obilježja rješenja i zaključka

10.11. 2017.

Prvostupanjsko rješenje

17.11. 2017.

Ispitni rok - nema nastave 

24.11. 2017.

Rokovi u upravnom postupku 

1.12. 2017. (vježbe iznimno počinju u 14 sati za prvu grupu i u  15,30 za drugu grupu)

Žalba i prigovor 

8.12.2017. (vježbe iznimno počinju u 14 sati za prvu grupu i u  15,30 za drugu grupu)

Drugostupanjsko rješenje 

15.12.2017. (vježbe iznimno počinju u 14 sati za prvu grupu i u  15,30 za drugu grupu)

Izvanredni pravni lijekovi 

22. 12. 2018.

Upravni spor - tužba

12.1. 2018.


Ponavljanje za provjeru znanja

19.1. 2018.

Provjera znanja

26.1. 2018.

Podjela potpisa
 

 

OKVIRNI PROGRAM RADA – vježbe, izvanredni studenti (1 grupa po 5 šk. sati), petkom u prosincu (1.12., 8.12 i 15.12.) od 17h-21h

 

 

1.12.2017. ĆM 4, dvorana VII, drugi kat

Osnove upravnog postupka, sadržaj i obilježja rješenja i zaključka, sadržaj i obilježja podneska.

8.12.2017. ĆM 4, dvorana VII, drugi kat

Žalba, drugostupanjsko rješenje, prigovor, izvanredni pravni lijekovi, upravni spor

15.12.2017. ĆM 4, dvorana VII, drugi kat

Provjera znanja