Obavijesti

Molim studente

 koji su na praksi iz socijalne gerontologije u domu sv Josip i Trnje  da se  danas jave socijalnoj radnici Lani Poljak Branisavljević iz doma Trnje  radi volontiranja na Svjetskom danu plesa što će im biti priznato kao dio prakse.

mob Lane Poljak :

098 168 4116

 

Ana Štambuk

16. 4. 2018. u 14:12

Pravo izlaska na 1 kolokvij imaju studenti s jednim izostankom te oni koji imaju opravdan izostanak radi terenske nastave.

 

Raspored i podjela po grupama, SRIJEDA18.04.2018.:

11 i 30 h - studenti s prezimenom  A - F

12 i 15 h - studenti s prezimenom G - LJ

13 I 15 h - studenti s prezimenom M - S

14 h - studenti s prezimenom Š - Ž

Silvia Rusac

Priprema za praksu iz socijalne gerontologije biti će u srijedu 7.3. 2018.,

za grupu B od 14-15 sati

za grupu A od 15-16 sati

 

Obavezni su doći svi studenti, bez obzira na termin  i mjesto odrade prakse.

 

Ana Štambuk

grupa B, srijeda, 11.30-14.45

U grupi B su seminaristi grupe B i ostali studenti koji nisu u grupi A

 

 

grupa A, srijeda 15-18.15

U grupi A su svi studenti koji imaju izborni kolegij Krizne intervencije u socijalnom radu i seminaristi grupe A

Ana Štambuk

Seminaristi grupa A, ponedjeljak 9.45-13 sati

  1. Antić Doris
  2. Beljan Renata
  3. Brčković Lana
  4. Brnčić Barbara
  5. Budeš Martina
  6. Bušljeta  Gabrijela
  7. Butigan Nikolina
  8. Ćaleta Ivan
  9. Ćerimagić Jasmina
  10. Delić Danica
  11. Delić Ina
  12. Dulčić Ines
  13. Dunkić Ivo
  14. Đukić Ivana
  15. Grgić Mia
  16. Grubišić Maja
  17. Gverić Ana Marija
  18. Ivančić Iva
  19. Jambrović Mateja
  20. Jauk Dorotea
  21. Jurčić Marija
  22. Jurić Ana
  23. Karamatić Matea
  24. Klasić Petra
  25. Krmpotić Antonija
  26. Martinić Ena
  27. Mihaljinec Petra
  28. Mikšić Krešimir
  29. Pernjek Iva
  30. Šepčević Ivana
  31. Široki Dora
  32. Tomić Matea
  33. Vidović Karla
  34. Žigulić Nikolina
     
     

 

 

 

 

Seminaristi grupa B, srijeda 8-11.15

 

 

  1. Kolak Valentina
  2. Kovačević Maja
  3. Lakić Gabriela
  4. Lukurić Katarina
  5. Majerić Hana
  6. Marić Maja
  7. Marković Sara
  8. Mikecin Nikolina
  9. Mužek Ana
  10. Nikolić Mihaela
  11. Pavlić Sara
  12. Penđer Katarina
  13. Pleš Zrinka
  14. Rajić Matea
  15. Rajković Petra
  16. Rakovac Paula
  17. Sabo Mirna
  18. Solomun Matea
  19. Sopta Martina
  20. Sović Sanja
  21. Stanić Luka
  22. Šantek Jelena
  23. Šarčević Suzana
  24. Šepić Andrina
  25. Šimić Ivana
  26. Šipek Mislav
  27. Širanović Dora
  28. Šušlje Lucija
  29. Tomić Antonela
  30. Turkalj Kristina
  31. Vinković Klara
  32. Vuković Danijela Iva
  33. Vuković Lucija
  34. Zadravec Jelena
  35. Zrinjski Mislav
  36. Župan Anamarija
     
     
Ana Štambuk

Copyright (C) 2018 - Pravni Fakultet u Zagrebu, Sva prava pridržana