Raspored predavanja u zimskom semestru za izvanredne studente

3. godina - Nastava se održava od 17.00 do 21.00 h

 

Modul: Organizacijsko menadžerski - nastava će se održati u Ćirilometodskoj ulici 4, dvorana V.

Uvod u javni menadžment                             

Datumi; 14.10. ponedjeljak

 16.10. srijeda

Osnove teorije organizacije

Datumi; 17.10. četvrtak

 18.10. petak

Temeljni komparativni upravni sustavi – NOVO - predavanja će se održati u Gundulićevoj 10

Datumi; 21.10. ponedjeljak     dvorana I./prizemlje

 23.10. srijeda            dvorana  III/I. kat

                                              

 

Vježbe iz nomotehnike - nastava će se održati u Gundulićevoj 10, dvorana I./prizemlje

Datumi; 29.10. utorak

 30.10. srijeda

 

Modul; Upravno pravni

Europsko upravno pravo - nastava će se održati prema slijedećem rasporedu

Datumi; 14.10. ponedjeljak      od 17:00 do 19:30         Gundulićeva 10, dvorana IV/I. kat  

 21.10. ponedjeljak     od 17:00 do 19:30         Gundulićeva 10, dvorana IV/I. kat  

 13.01. ponedjeljak     od 17:00 do 20:00         Ćirilometodska 4, dvorana V.

Građevinsko upravno pravo - nastava će se održati u Gundulićevoj 10, dvorana I./prizemlje

Datumi; 23.10. srijeda

 24.10. četvrtak

Javne službe - nastava će se održati u Ćirilometodskoj ulici 4, dvorana V.

Datumi; 28.10. ponedjeljak                       

 31.10. četvrtak

 

 

Upravno postupovno pravo - nastava će se održati u Gundulićevoj 10, dvorana I./prizemlje                 

Datumi; 18.11. ponedjeljak 

 19.11. utorak

 20.11. srijeda

 

Modul; Upravno ekonomski

Višestupanjska uprava i regionalni razvoj - nastava će se održati u Ćirilometodskoj ulici 4

Datumi; 25.11. ponedjeljak         dvorana V.

 27.11. srijeda                 dvorana III.       

Ekonomika poduzeća - nastava će se održati u Ćirilometodskoj ulici 4, dvorana III.

Datumi; 28.11. četvrtak      

 29.11. petak

Ekonomija javnog sektora - nastava će se održati u Institutu za razvoj i međunarodne odnose,

        Ljudevita Farkaša Vukotinovića 2, Zagreb.

Datumi; 02.12. ponedjeljak

 04.12. srijeda

 

 INFORMATIČKA RADIONICA - nastava će se održati na Trgu Republike Hrvatske 14 u Informatičkoj dvorani

         na I. katu.

Datumi; 03.12. utorak              grupa A-M

 05.12. četvrtak           grupa A-M

 06.12. petak                grupa N-Ž

 09.12. ponedjeljak     grupa N-Ž

 

Modul: Međunarodno upravni

Konzularno pravo - nastava će se održati u Gundulićevoj 10, dvorana IX/I. kat

Datumi; 12.12. četvrtak

 13.12. petak  

Poredbeno ustavno pravo - nastava će se održati u Gundulićevoj 10, dvorana IX/I. kat

Datumi; 17.12. utorak

 18.12. srijeda

Pravo Europske unije - nastava će se održati u Ćirilometodskoj ulici 4, dvorana III.

Datumi; 7.1. utorak

 8.1. srijeda